header

43. Międzynarodowy Bieg
Warciański - 22.10.2023 r.
12 PZLA MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGU NA 10 KM KOBIET

Z dumą ogłaszamy że, Polski Związek Lekkiej Atletyki po raz drugi z rzędu wybrał Koło na gospodarza PZLA Mistrzostw Polski w biegu kobiet na 10 km. Impreza zostanie przeprowadzona podczas 44. Międzynarodowego Biegu Warciańskiego, który odbędzie się 20 października 2024 roku.
Decyzja PZLA jest docenieniem fachowości i profesjonalizmu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Nasza jednostka może zapewnić, że tegoroczna edycja Mistrzostw Polski również zostanie przygotowana zgodnie z rangą tej imprezy; tj. z zachowaniem wszelkich przepisów World Athletics oraz regulaminem PZLA.
Ponadto możemy być pewni, że po raz kolejny w Kole na starcie zamelduje się elita polskich biegaczek i biegaczy. Władze PZLA postanowiły bowiem że, Bieg Warciański będzie jednocześnie jedną z kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce, które odbędą się w Tokio w 2025 roku.
Zachęcamy do śledzenia kolejnych komunikatów na stronie internetowej i profilu facebook MOSIR oraz zapisów na 44. Międzynarodowy Bieg Warciański.


Serwis biegwarcianski.pl używa plików cookie.  

Zrozumiałem